Hakkımızda

Firmamız emlak alım, satım, danışmanlık ve müşavirlik hizmetlerini kesintisiz olarak sürdürmektedir. Gayrimenkul alım-satımı ve kiralanmasında real değerler üzerinden pazarlama yapılması firmamızın vazgeçilmez ilkelerinden birisidir .

Malatya Emlak pazarlamasını yaptığı gayrimenkullerin satış öncesi ve sonrası hukuksal olayların çözümlenmesinde, paranın yatırım olarak gayrimenkulde değerlenmesinde ve ihtyaca uygun gayrimenkullerin bulunmasında yılların bilgi ve deneyimiyle yasal ve ulusal anlamda hizmetler sunmaktadır.

MALATYA  EMLAK DANIŞMANLIK

olarak vizyonumuz, çağımızın en gelişmiş yöntem ve teknolojilerini kullanarak, profesyonel ve eğitimli bir kadro ile size gayrimenkul alımı, satımı, kiralaması konularında hizmet vermek; servis kalitemiz ve vereceğimiz güven ile bu konuda başvurmak isteyeceğiniz tek adres haline gelmektir.

Bir gayrimenkul danışmanı seçerken nelere dikkat edilmeli.

Bir gayrimenkul almak veya satmak hayatınızda vereceğiniz en büyük kararlardan birisi. Bu kararı verirken, güvenilir ve tecrübeli gayrimenkul danışmanının sizi temsil etmesinin size çok büyük kolaylık, vakit ve para tasarrufu sağlayacağından emin olun. 

Bizim tek hedefimiz var oda size GÜVENİLİR ve KALİTELİ servis sunmak.

 
 

Ve en önemlisi sevgi dolu bir hayat için

 

 Ana amaç olarak sizin mutluluğunuz temel alınır.

Bir bedel kazanmak için size yalan ve doğru olmayan bilgiler asla aktarılmaz.

Sizden alacağım güzel bir referans benim büyük kazancım olacaktır !!

Tabiki paranızı sokağa atmadan

Doğru tercihler , doğru sonuçları getirir

 

 
 
En iyi hamleniz Malatya  Emlak Hizmetlerini aramak...
Tel:  0422 325 64 98 - GSM:  0534 660 44 43